.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba
PradžiaLaikraštis „Langas“Gimnazijos aktualijos

2022-12-20 08:00

Ką padovanočiau gimnazijai Kalėdų proga?

Pernai laikraščio „Langas“ žurnalistai klausė gimnazistų, kokių dovanų gimnazijai paprašytų Kalėdų senelio, o šiemet pasidomėjo, ką dovanotų patys gimnazistai. Kviečiame paskaityti galimų dovanų sąrašą. Mintis iliustruoja šventiniai pirmokių Justės, Kamilės, Gytės ir Jutos atvirukai.

Skaityti daugiau...

2022-11-30 10:15

Gerų darbų bankas

Adventas yra prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis, kviečiantis sustoti, nurimti, pamąstyti. Šis laikotarpis yra dėkingumo, dovanojimo, gerumo, dalinimosi ir davimo kitiems metas. Jaunieji žurnalistai paprašė gimnazistų pasidalinti mintimis, kokius darbus atliks adventiniu laikotarpiu. Gal ir jūs norite nuveikti gerų darbų?

Skaityti daugiau...

2022-09-22 15:38

Artėja „Saulės“ gimnazijos Mokinių savivaldos pirmininko rinkimai

Rugsėjo 21 dieną gimnazijoje įvyko debatai į Mokinių savivaldos pirmininko rinkimus (primename, kad rinkimai vyks rugsėjo 28 dieną). Juose dalyvavo mokinių savivalda bei jos kuratorė A. Mikalaičiūnienė, klasių seniūnai bei jų pavaduotojai, žurnalistai. Debatai vyko tarp dviejų kandidačių – Aistės Jansevičiūtės (2a) ir Džemilės Česliokaitės (2a).

Skaityti daugiau...

2022-09-12 15:40

Naujos mokytojos – naujos pažintys

Kiekvienais mokslo metais mūsų gimnazijoje atsiranda naujų mokytojų ir visada įdomu juos pažinti truputį kitaip, ne tik kaip vieno ar kito dalyko mokytojus, bet ir kaip paprastus žmones, turinčius savo individualų gyvenimą. Tad jaunieji žurnalistai kviečia plačiau susipažinti su mokytojomis naujokėmis.

Skaityti daugiau...

2021-12-01

Jaunieji žurnalistai domisi Adventu...

Adventas – klausimų ir atsakymų laikas. Krikščionims – tai džiaugsmingo laukimo laikas iki Jėzaus gimimo. Liaudies papročiuose adventas – rimties, dvasinio apsivalymo metas, ūkinių darbų pabaiga.

Skaityti daugiau...

2021-10-28

MŪSŲ gimnazijoje startavo STEAM

Spalio 27 dieną mūsų gimnazijoje startavo STEAM. Jam ypač atsakingai ruošėsi mokytojai Irena Bugailiškienė, Aušrelė Taukelienė bei Audrius Matkevičius. Kalbame su mokytojais apie tai, su kokiais iššūkiais jie susidūrė, kaip šiai veiklai ruošėsi kartu su gimnazistais ir kokių rezultatų pasiekė.

1. STEAM atrodo kažkoks mistiškas žodis iš raidžių. Paaiškinkite kuo paprasčiau, ką jis reiškia?

STEAM – tai ugdymo programa, pavadinta angliška santrumpa: gamtos mokslų (angl. – Science), technologijų (angl. – Technology), inžinerijos (angl. – Engineering), meno/dizaino (angl. – Art) ir matematikos (angl. – Mathematics) sritys.

2. Koks STEAM tikslas? Ar šią veiklą reikia suprasti kaip pokyčius švietimo sistemoje, kitokias pamokas?

STEAM tai moksliniai edukaciniai užsiėmimai, per kuriuos mokiniai, tyrinėdami, eksperimentuodami, atlikdami bandymus, pažįsta ir tiria juos supančią aplinką bei įgyja praktinės patirties. Sužadinama jų vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas, logiškas mąstymas ir mokymasis. Per šias veiklas mokiniai įgytas teorines žinias įtvirtina praktiškai.

Skaityti daugiau...

2021-05-05

Dvyliktokės egzaminų maratone pradėjo sėkmingą startą –  puikiai išlaikė dailės egzaminą

Dailės mokyklinis blandos egzaminas yra vienas iš daugelio egzaminų, kurį gali rinktis dvyliktokai. Dar spalio mėnesį Kamilė Ivanauskaitė, Aurelija Karvelytė ir Žyginta Tumulevičiūtė nusprendė, kad laikys dailės egzaminą. Tada ir prasidėjo kūrybiniai ieškojimai, eskizavimai, nuodugnesni dailės albumų vartymai ir informacijos paieška internete.  

Apie tai, kaip vyko pasirengimas egzaminui, kokius kūrybinius kelius nuėjo abiturientės, skaitykite toliau.

Skaityti daugiau...

2019-11-18

Pirmoji „Saulės“ gimnazijos gimtadienio diena

Pirmadienį gimtadienis prasidėjo įspūdingomis „Saulės“ gimnazijos „Juventus“ lygos krepšinio varžybomis. Jose dalyvavo dvi komandos. Pirma komanda „Šarlatanai“, sudaryta iš pirmų-ketvirtų klasių mokinių (A. Leika, A. Gulijevas, N. Balžekas, P. Juodka, D. Jurkaitis, G. Gadliauskas, S. Pašakarnis, D. Povilėnas, L. Antanavičius). Jos kapitonas G. Gadliauskas. Antra komanda „Krupnikai“, sudaryta iš antrų-trečių klasių mokinių (D.Baliukevičius, L. Lukošaitis, K. Laurinavičius, A. Navikas, M. Petrauskas, M. Vaitkevičius, A. Nuobara, D. Loginovas, K. Zdanauskas, A. Padkočiūnas, K. Mierkys, K. Maldauskas). Komandos kapitonas Lukas Lukošaitis. Varžybas, kurioms profesionaliai teisėjavo „Juventus“ lygos teisėjai, laimėjo „Krupnikų“ komanda rezultatu 75:71. Kūno kultūros mokytoja A. Katilienė vertindama varžybas teigė, kad komandos savo galimybėmis buvo apylygės, tai rodo ir rezultatas, bet apgailestavo, kad tikrai žaisti pradėjo tik trečiame ir ketvirtame kėliniuose. Jie tikrai buvo kovingi. Kaip aktyviausius ir rezultatyviausius žaidėjus mokytoja išskyrė K. Zdanauską, K. Maldauską, D. Loginovą, G. Gadliauską, S. Pašakarnį, P. Juodką. Nepaisant rezultato, varžybos baigėsi draugiškai ir abi komandos buvo apdovanotos.

  Po varžybų jaunuosius krepšininkus kalbino Aistė Astrauskaitė ir Dovilė Raketytė (2b klasė). Interviu skaitykite gimnazijos laikraščio „Langas“ „Gimnazijos aktualijų“ skiltyje

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 9

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...

Pamokų laikas

1 pamoka: 800 - 845
2 pamoka: 855 - 940
3 pamoka: 955 - 1040
4 pamoka: 1100 - 1145
5 pamoka: 1210 - 1255
6 pamoka: 1310 - 1355
7 pamoka: 1405 - 1450
8 pamoka: 1500 - 1545
Orai Utenoje

© 2023 Utenos „Saulės“ gimnazija