.

Telefonas: (8-389) 61328
Juridinio asmens kodas: 190181633
PradžiaLaikraštis „Langas“
Norite sužinoti, kas vyksta gimnazijoje, kokiomis nuotaikomis gyvena sauliečiai? O gal norite susipažinti su mūsų bendruomenės narių pomėgiais ir laisvalaikiu?
Visa tai ir dar daugiau rasite gimnazijos laikraštyje.

Laikraščio „Langas” istorija

Pirmasis mokyklos laikraščio „Lango” numeris išėjo 1995 metais. Tuometinė laikraščio globėja mokytoja ir žurnalistė Sigita Sadaunikienė prisimena: „Laikraštis negimė iš karto: iš pradžių buvo sienlaikraštis pirmajame mokyklos aukšte ir keletas jį bandančių kurti entuziastų (deja, entuziazmas leidžiant bene antrąjį jo numerį „išgaravo“ kaip kamparas...). Jo fone pradėta kurti „Gražaus gyvenimo“ vizija. Tokį laikraščio pavadinimą, jei neklystu, pasiūlė Antanas Surgailis. Lyginant su šiandieninėmis spalvotos spaudos galimybėmis, jis atrodo, švelniai tariant, primityvus ir labai menkas, tačiau nuo pradžios iki galo pačių kurtas ir maketuotas tuomet buvo įvykis. Bet... ir pirmajam, ir antrajam bandymams vien gerų norų neužteko. „Lango“ gimimas po trejų metų pertraukos buvo bene sėkmingiausias projektas, iš tiesų laikęsis ant begalinės kantrybės, darbštumo, kruopštumo, pareigos ir didžiulio entuziazmo pamatų.“

Nuo 1999 metų laikraščio leidyba nenutrūko, tik 2013 metais popierinį laikraštį pakeitė elektroninė versija.

Nuo laikraščio gimimo jo leidybą organizavo žurnalistė Lolita Kaminskienė, mokytojos Sonata Meiduvienė, Milda Beinoravičienė, Jolanta Juodkienė. Taip pat redaktorėmis buvo būrys gimnazisčių: Auksė Šiaudžionytė (ji tapo žurnaliste), Vaida Bražiūnaitė, Mantė Dicevičiūtė, Greta Zabulytė, Marija Šaraitė, Jonė Nargelaitė.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais atsiranda vis naujų mokinių, papildančių jaunųjų žurnalistų gretas.

2016-2017 m.m. „Lango“ kūrėjai

• Rimtautė-Emilija Rastenytė (1a)
  • Rasa Gruodytė (3b)
  • Gaudrė Žilėnaitė (3b)
  • Deimantė Gumbrytė (3b)
  • Živilė Daubaraitė (4a)
  • Rugilė Baltrūnaitė (4a)
  • Adelina Paulauskaitė (3c)
  • Judita Janišauskaitė (4c)

Laikraščio skiltį tvarko direktorės pavaduotoja Jolita Pakalnytė.

D Ė M E S I O !!!

Informacija buvusiems „Saulės“ mokiniams

2018 m. sausio 26 dieną planuojama gimnazijos „SUGRĮŽIMŲ“ diena. Prašytume visus, norinčius dalyvauti, registruotis. Registracijos nuoroda.

Iki susitikimo „Saulėje“!

1 pamoka: 800 - 845