.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba

2021-01-08

Minčių apie atostogas mozaika

„Žiedų valdovo“ autorius Dž. Tolkinas yra pasakęs: „Visa, ką teturime nuspręsti, yra tai, ką daryti su laiku, kuris mums duotas“. Gimnazijos žurnalistai nusprendė pasidomėti, ką gi darė su gyvenimo skirtu laiku mūsų gimnazistai, ką patyrė, išgyveno, atrado per karantinines atostogas. Mokinių mintis skaitykite laikraščio „Langas“ šioje „Laisvalaikio“ skiltyje.

Skaityti daugiau...

2020-09-18

Gimnazistų kūryba, skirta Eugenijai Šimkūnaitei prisiminti

Dar žiemą, laikraščio „Utenos diena“ redaktoriui V. Ridikui pasiūlius, buvo nuspręsta dalyvauti projekte, skirtame Eugenijos Šimkūnaitės 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Gaila, kad dėl karantino nepavyko pakeliauti E. Šimkūnaitės takais ir aplankyti „Švenčionių vaistažolių“ fabriko, bet mūsų gimnazijos literatai pavasarį sukūrė eilėraščių, skirtų šiai unikaliai mūsų krašto asmenybei prisiminti. Kviečiame paskaityti jų kūrybą. O norintiems sužinoti daugiau – pateikiame informaciją apie Eugeniją Šimkūnaitę ir siūlome išspręsti rebusą, kuriame slepiasi E. Šimkūnaitės mintis.

Skaityti daugiau...

2020-06-10

Netradicinė J. Grušo dramos „Meilė, džiazas ir velnias“ interpretacija

Mokslo metų pabaigoje antrokai skaitė J. Grušo dramą „Meilė, džiazas ir velnias“. Mokiniai aptarė veikėjų charakterius ir jų elgesio priežastis, diskutavo apie tėvų ir vaikų konfliktus ir apskritai apie jaunų žmonių problemas, ieškojo panašumų su šiais laikais. Didžioji dalis antrokų tikrai neliko abejingi šiam kūriniui, todėl lietuvių kalbos mokytojos nusprendė nebekankinti savo mokinių tradiciniais rašiniais ir pasiūlė interpretuoti skaitytą kūrinį kūrybiškai.

Geriausius darbus siūlome laikraščio „Lango“ skaitytojams.


2019-10-22

Edukacinė išvyka

Ketvirtadienio vakarą grupelė mokytojų ir mokinų, lankančių šokio pamokas ir valdančių žodžio meną, dalyvavo edukacinėje išvykoje Anykščiuose – žiūrėjo Šeiko šokio teatro spektaklį „Nakties virpėjimai” (kūrinio autorė, choreografė Ugnė Dievaitė, atlikėjos Agnija Šeiko ir Marija Ivaškevičiūtė). Spektaklio metu buvo skaitomos ištraukos iš Salomėjos Nėries dienoraščių, o poetės išgyvenimai iliustruojami šokio judesiais. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikinio šokio menu ir kūrybiškai interpretuoti poetės biografiją. Kiečiame pasiskaityti įspūdžius ir patiems susidaryti įspūdį apie matytą spektaklį.

Skaityti daugiau...

2019-09-24

Pirmieji kūrybiniai bandymai

Žmogus yra ne tik mąstanti, bet ir jaučianti būtybė. Kiekvienas turime savo jausmų pasaulį, bet ne kiekvienas mokame jį atskleisti. Karolis Jackevičius (2b klasė) pabandė savo jausmus ir būsenas išreikšti žodžiais. Skaitykite jo kūrybą.

Eilėraščius papildo Rob Gonsalves paveikslai.


2018-11-02

Kaip 1B klasė leidžia laisvalaikį

Laikraščio „Langas“ „Laisvalaikio“ skiltyje skaitykite Kotrynos Trapikaitės straipsnelį apie tai, kaip leidžia laisvalaikį 1B klasė.

Skaityti daugiau...

2018-10-19

Susitikimas su Indre Stonkuviene

Spalio 17 dieną keletas 1B mokinių su auklėtoja Aušrele Taukeliene dalyvavo A. ir M. Miškinių bibliotekoje susitikime su Indre Stonkuviene. Žinutę apie šį susitikimą skaitykite laikraščio „Langas“ „Laisvalaiko“ skiltyje.

Skaityti daugiau...

2018-09-02

Rugsėjis – tai mėnuo, kada įvairiai – nostalgiškai, įdėmiai, smalsiai, net liūdnai – apžvelgiami vasaros įspūdžiai. Kuo gyvenome, kokias idėjas realizavome, ką naujo patyrėme... Įdomios ir įvairios gimnazijos mokytojų vasaros patirtys.

VASAROS PATIRTYS

Man pačios geriausios atostogos, kai padarai ar išmoksti kažką naujo. Pagaliau oficialiai pasivadinau mezgėja, nes supratau, kad savo talentų negalima „užkasinėti“, juos reikia puoselėti ir taip tobulėti. Jei kas paklaustų, kokia mano vasaros „vinis“? Atsakyčiau, kad mano vasara fantastiškai skylėta nuo vinių – visiems tokios linkėčiau.

Mokytoja Skaistė Diškevičienė

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 4

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...

Pamokų laikas

1 pamoka: 800 - 845
2 pamoka: 855 - 940
3 pamoka: 955 - 1040
4 pamoka: 1100 - 1145
5 pamoka: 1210 - 1255
6 pamoka: 1310 - 1355
7 pamoka: 1405 - 1450
8 pamoka: 1500 - 1545
Orai Utenoje

© 2021 Utenos „Saulės“ gimnazija