.

Telefonas: (8-389) 61328
Juridinio asmens kodas: 190181633
PradžiaApie gimnaziją

„Saulė“ – seniausia Utenos mokykla (nuo 1918 m.). Gimnazijos teritorija užima 5,5 ha. plotą šalia istorinio miesto centro. Turime du pastatus. Vienas statytas XIX amžiuje (buvę grafo Balsevičiaus dvaro rūmai), kitas prieš 45 metus. Pastarasis neseniai renovuotas (5,4 mln. litų), o senajame prieš dešimtmetį atlikta vidinė rekonstrukcija, išsaugant kultūrinio - istorinio paveldo elementus.

Šalia yra Krašuonos upės slėnis, kuriame auga Lietuvos 1000-mečio ąžuolynas. Upės terasoje planuojame įrengti originalų stadioną panaudojant šlaitą tribūnoms.

Gimnazijos turtas – žmonės ir istorija. Didžiuojamės savo auklėtiniais, garsiais ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

„Saulė“ – pirmoji mokykla Utenos rajone, kur mokiniai pradėjo dėvėti uniformas (jų pačių iniciatyva).

Gimnazija tikisi iš savo mokytojų visų įgytų kompetencijų panaudojimo, savo žinių kūrybiško perteikimo, atvirumo inovacijoms, pareigos ir atsakomybės ugdant mokinius gyvenimui. Iš mokinių tikimės geros mokymosi motyvacijos, kultūringo elgesio, pagarbaus, pilietiško požiūrio į visus žmones, pagalbos vieni kitiems.

Tikimės ir mokinių, ir mokytojų iniciatyvos, aktyvumo, lyderystės mokyklos bendruomenės gyvenime, teikiant pasiūlymus ir juos įgyvendinant, didesnio indėlio puoselėjat „Saulės“gimnazijos tradicijas.

Turime du gimnazijos pastatus. Prieš metus atsisakėme dviejų medinių pastatų, nes juose buvo nebetinkamos sąlygos dirbti. Po renovacijos oro temperatūra klasėse pakilo 4-5 laipsniais. Daugumoje kabinetų nauji baldai. Gerai įrengti informacinių technologijų kabinetai, konferencijų, sporto, choreografijos, treniruoklių salės, valgykla. Vyksta gimnazijos muziejaus įrengimo darbai. Neturime bendros drabužinės, todėl kabinetuose įrengtos kabyklos. Patalpų dar trūksta.

Bendras patalpų plotas 6620 (kv.m). Klasių ir kambarių skaičius, įskaitant mokomuosius kabinetus yra 51, kurių bendras plotas 2944,85 (kv.m).

D Ė M E S I O !!!

Informacija buvusiems „Saulės“ mokiniams

2018 m. sausio 26 dieną planuojama gimnazijos „SUGRĮŽIMŲ“ diena. Prašytume visus, norinčius dalyvauti, registruotis. Registracijos nuoroda.

Iki susitikimo „Saulėje“!

1 pamoka: 800 - 845