.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba
PradžiaLaikraštis „Langas“NuomonėsLangas - Nuomonės 2019-02-14(01)

Mano pirmosios meilės istorija

Meilė - tai sunkiai žodžiais apibūdinamas jausmas, kurį gyvenime yra patyrę kiekvienas. Na, mano pirmoji meilės istorija buvo šiek tiek kitokia.

Kai man buvo tas amžius, kada pradeda vis labiau rūpėti žaislai, su mama nuvažiavome į „Maximą” ir iš karto patraukiau į žaislų skyrių. Ten buvo begalė visokių mašinyčių, bet mano akys žiūrėjo tik į vieną – ji buvo su tokiais dideliais ratais, kad atrodė lyg iš kažkokio animacinio filmo monstras. Ant pakuotės buvo parodyta, kad jos durys atsidarinėja, o mašinėlę patraukus atgal, ji lekia į priekį. Nunešiau mamai. Mama nenorėjo pirkti, bet vis dėlto mano ašaros suminkštino jai širdį. Ji nupirko! Grįžęs namo buvau labai patenkintas, prižadėjau mamai būti geras ir susitvarkyti kambarį. Po to, kai susitvarkiau kambarį, mama padavė dėžę su mano išsvajota mašinėle. Aš ją atidariau ir... pratrūkau! Ratas buvo išlūžęs. Labai stipriai verkiau, bet kai grįžo tėtis, sutaisė ir jaučiausi laimingiausiu vaiku pasaulyje! Nepaprastai pamilau šį žaislą...

Šią istoriją papasakojau, nes norėjau pasakyti, kad dažnai matome tik gražiąją pusę, o blogoji būna paslėpta. Bet viską galima sutaisyti (pakeisti). Ši mintis tinka ir daugumai paauglių. Pavyzdžiui, pamatai mieste įspūdingą merginą: daili figūra, ilgos blakstienos, padažyti nagai ir lūpos, bet ilgiau pabendravus tas visas grožis nusiima kaip kokia uždanga nuo sienos, ir tada pasimato tikroji panelės pusė. Bet ar galima ką nors pakeisti?

(Mantas Z., 2b)

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...
DĖMESIO!!!
! Būsimas gimnaziste,

nuo gegužės 4 dienos prasideda priėmimo prašymų teikimas ateinantiems mokslo metams. 
Jei galvoji mokytis „Saulės“ gimnazijoje, tėvų užpildytą priėmimo prašymą siųsk el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

!! Priėmimo į gimnaziją tvarka.

!!! Priėmimo prašymas.

Orai Utenoje

© 2019 Utenos „Saulės“ gimnazija