Telefonas: +370 389 61328

Ko gi mokėsi mokiniai pirmąją pamoką:

• 1c klasei lietuvių kalbą vedė tikybos mokytoja Skaistė. Nagrinėjo J. Biliūno „Laimės žiburį“, vertino mokinius už raiškų skaitymą ir samprotavimus.
  • 2b klasei dailė vyko su chemijos mokytoja Irena. Mokiniai piešė tema „Pavasaris geometrijoje". Dirbo puikiai, bet visgi norėjo, kad grįžtų tikroji mokytoja.
  • 2a klasei lietuvių kalbos pamoką vedė istorijos mokytoja Vita. tema – „10 klasės lietuvių literatūros kurso apžvalga“. Mokiniai sprendė, kas iš 3 lietuvių klasikų – Mažvydo, Žemaitės, Sruogos –  turėtų išlikti oro balione, kodėl jų toks pasirinkimas.
  • 3-okams fizikams pamoką organizavo socialinė pedagogė Miglė. Mokiniai pakartojo įvairius fizikos dėsnius ir atliko praktinį darbą – lėktuvo gamyba, skraidinimas, įvairių skrydžio parametrų matavimas.
  • Ketvirtokai mokytojos Aušrelės fizikos pamokoje žiūrėdami mokomąją medžiagą – animacinį filmuką „Na palauk!“ – ieškojo fizikos dėsnių pavyzdžių.
  • Psichologijos pamoką 3 klasės mokiniams vedė lietuvių kalbos mokytoja Zita.  Su mokiniais atliko įdomų testą, kuris patikrina, ar mokinys JAU GEBA lankyti mokyklą. Antruoju testu išsiaiškino, kokios asmenybės kiekvienas yra, kokias draugų savybes vertina.  Svarbiausia, kad visi mokiniai, dalyvavę psichologijos pamokoje, gavo po 10-uką, o kadangi psichologijos pažymiai nerašomi, tai galėjo šį pažymį įsirašyti į norimą dalyką.
  • 1a klasės vaikinams pamoką vedė technologijų mokytoja Daiva. Mokiniai mokėsi pinti pynutes, taigi nuo šiol mokės supinti kasas savo draugėms.
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://saule.utena.lm.lt/images/naujienos/2016-04-01-01