el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba
PradžiaNaujienosNaujienos 2015-11-05(01)

Buvusių ir dabartinių sauliečių krepšinio varžybos

Vakar, lapkričio 4 dieną, gimnazijos sporto salėje vyko draugiškos buvusių mokinių ir „Saulės“ gimnazijos komandų susitikimas. Varžybas rezultatu 73 : 97 (15 : 32; 18 : 17; 23 : 30; 17 : 18) laimėjo buvusių mokinių komanda.

Pirmą kėlinį mūsų mokyklos komanda pradėjo pasimetusi: į varžybas neatvyko net keturi komandos lyderiai. Buvę mokiniai truputį atsipalaidavo, nesulaukę deramo pasipriešinimo. Taigi, pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 15 : 32 buvusių mokinių naudai. Bet jau antrame kėlinyje abi komandos pradėjo rodyti gražų, komandinį žaidimą. Gal mūsų komanda susitaikė, kad nėra ko prarasti, o gal į aikštelę išėjęs mokytojas Darius Kanapeckas lėmė, kad antrąjį kėlinį baigėme pergalingai rezultatu 18 : 17.

Trečio kėlinio metu stebėjome tikrai gražų žaidimą. Nustebino Irmantas Bartaška. Jis, kaip koks Jonas Mačiulis, nesustabdomas rezultatyviai atakavo varžovų krepšį. Aukštaūgiai varžovai Deimantas Pamakštys ir Gytis Kaušyla tegalėjo tik skėsčioti rankomis ir stebėtis, kaip Irmantui pavykdavo pro juos prasiveržti. Trečias kėlinys pasibaigė rezultatu 23 : 30 buvusių mokinių naudai. Per pertraukėlę prieš paskutinį kėlinį buvusių mokinių komanda pažadėjo, kad neleis pelnyti daugiau 4 taškų ir per varžybas surinkti daugiau nei 60 taškų. Deja... „Saulės“ komanda susitelkusi parodė gražų krepšinį ir ketvirto kėlinio rezultatas buvo 17 : 18 buvusių mokinių komandos naudai.

Buvusių mokinių komandoje puikiai žaidė Paulius Baltaduonis (29 tšk.), Aurimas Guiga (27 tšk.), Gytis Kaušylas (17 tšk.),  Deimantas Pamakštys (10 tšk.), Paulius Černiakovas (10 tšk.), Donatas Smalakys (4 tšk.).

Mūsų komandai taškus pelnė Irmantas Bartaška (41 tšk.), Paulius Pumputis (13 tšk) Šarūnas Archipovas (9 tšk), Darius Kanapeckas (6 tšk.), Deimantas Pumputis (4 tšk.), Lukas Miškinis (0 tšk.)

Nuoširdžiai dėkojame buvusiems mūsų mokyklos krepšinio asams Pauliui Černiakovui, Pauliui Baltaduoniui, Gyčiui Kaušylai, Donatui Smalakiui, Aurimui Guigai, Deimantui Pamakščiui už tą trumpą sugrįžimą į mokyklą ir nuostabias varžybų akimirkas. Dėkojame ir mūsų mokyklos komandai, sugebėjusiai priimti buvusios mokyklos krepšinio rinktinės iššūkį.