Telefonas: +370 389 61328
PradžiaNaujienosnaujienos 2023-05-19(01)

Šventė

Mokymasis - tai vienintelis veiksmas, kurio protas niekad nebaigia, niekad nebijo ir dėl kurio niekad nesigaili./Leonardas da Vinčis

Gegužės 18 d. popietę gimnazijos mokiniai, kurie rajoninėse olimpiadose ir konkursuose užėmė prizines vietas bei mokytojai, kurie juos ruošė, susirinko į renginį. Gimnazijos direktorė Nijolė Zabukienė dėkojo visiems už puikius rezultatus, Utenos rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas pasidžiaugė puikia gimnazijos bendruomene ir pasiekimais, Utenos meno mokyklos smuikininkų ansamblis(vad. Gintarė Armonaitienė) dovanojo muzikinę programą.

Tomas Tilindis, 1a kl., fizikos olimpiada - I vieta, mokytoja Aušrelė Taukelienė.

Šarūnas Šaltys, 4a kl., geografijos olimpiada - I vieta, mokytoja Živilė Kanapkienė.

Justė Bernotaitė, 1a kl. - matematikos olimpiada - II vieta, mokytoja Rita Musteikienė, biologijos olimpiada - II vieta, mokytoja Irena Bugailiškienė, anglų kalbos konkursas - III vieta, mokytoja Jolita Šuminienė.

Gustė Ringelevičiūtė, 2a kl., biologijos olimpiada - II vieta, mokytoja Irena Bugailiškienė, rusų kalbos olimpiada, mokytoja Giedrė Balytė Clarke.

Eva Liuimaitė, 3a klasė - jaunųjų filologų konkursas - II vieta, mokytoja Zita Treinienė.

Gustė Galinytė, 1a klasė - meninio skaitymo konkursas - III vieta, mokytoja Jolanta Juodkienė.

Nikita Stefanec, 1b klasė - rusų kalbos olimpiada - III vieta, mokytoja Giedrė Balytė Clarke.

Ernestas Andriuškevičius, 4a klasė - informacinių technologijų olimpiada - III vieta, mokytojas Audrius Matkevičius.

Gaudrė Motiejūnaitė, 3a klasė - anglų kalbos olimpiada - III vieta, mokytoja Alma Palskienė.