Telefonas: +370 389 61328
PradžiaNaujienosNaujienos - 2018-06-12(02)

Pradėjome naujo projekto veiklas

Prieš kurį laiką gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui J. Pakalnytė ir socialinė pedagogė M. Saladžiutė teikė Utenos rajono savivaldybei paraišką dėl veiklų pagal „Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos“ sveikatos projektą. Gavę finansavimą ir vykdydami projektą „Psichikos sveikatos stiprinimas bei darnių santykių kūrimas Utenos „Saulės“ gimnazijoje“, birželį startavome su pirmomis projekto veiklomis.

Birželio 11 d. sauliečiai skubėjo į kino namus „Taurapilis“ žiūrėti filmo „Rūta“. Tai žvilgsnis iš labai arti į vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių, leidžiantis užmesti akį į Rūtos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą. Kamera seka Rūtos pasiruošimą Rio olimpinėms žaidynėms Plimute ir Tenerifėje, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti. Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padeda suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.