Telefonas: +370 389 61328
PradžiaNaujienosnaujienos 2017-03-01(01)

Utenos „SAULĖS“ Gimnazijos taryba inicijuoja „METŲ NOMINACIJŲ“ šventę

TIKSLAS – telkti „Saulės“ gimnazijos bendruomenę, skatinti bendruomenės narius nuolat tobulėti įvairiose veiklose, kurti šiuolaikinės darnios gimnazijos įvaizdį, garsinti gimnaziją atradimais ir prasmingais darbais.

• „Metų nominacijų“  šventę organizuoti 2017-05-19.
  • „Metų nominacijų“ kriterijus paskelbti 2017-02-20.
  • „Metų nominacijų“ kandidatus siūlyti ir paskelbti 2017-04-18.

Balsavimas vyksta gimnazijos internetinėje svetainėje:

1. Bendruomenė siūlo kandidatus.
  2. Per klasės valandėlę iš pasiūlytų gimnazijos svetainėje balsuojant renkame po 3 kandidatus kiekvienai nominacijai.
  3. Keliems kandidatams surinkus vienodą balsų skaičių, Gimnazijos taryba pasilieka teisę spręsti, kurį kandidatą nominuoti.

„Metų nominacijų“ šventės organizatoriai – Gimnazijos taryba, klasių auklėtojai ir seniūnai, lietuvių kalbos ir menų metodinė grupė. Prizas – meniška statulėlė ir diplomas apie laimėtą nominaciją.

Siūlomos nominacijos:

1. METŲ MOKYTOJAS

2. METŲ MOKINYS

3. METŲ PROJEKTAS

4. METŲ PAREIGA – GERIAUSIAS DARBUOTOJAS

5. METŲ SPORTININKAS

6. METŲ TALENTAS

7. METŲ ATRADIMAS

Kandidatų į nominantus rinkimo kriterijai:

1. Nominacija – METŲ MOKYTOJAS – mokytojas profesionalas, aktyvus bendruomenės narys, gerbiamas gimnazijos bendruomenės, gebantis bendrauti su mokiniais.
  2. Nominacija – METŲ MOKINYS – konkursų ir olimpiadų dalyvis, popamokinės veiklos dalyvis, pažangus gimnazistas, klasės lyderis.
  3. Nominacija – METŲ PROJEKTAS – gimnazijos įdomiausias, gausiausias renginys, veikla, akcija, projektas.
  4. Nominacija – METŲ PAREIGA – pareigingas gimnazijos personalo darbuotojas, maloniai bendraujantis, gerbiamas kolektyvo.
  5. Nominacija – METŲ SPORTININKAS – sporto entuziastas, aktyvus varžybų dalyvis, pelnęs sporto laimėjimų, varžybų fanas, aistringas žiūrovas – sirgalius.
  6. Nominacija - METŲ TALENTAS – dainų, šokių kūrėjas (- a), atlikėjas, muzikas – instrumentalistas, menų konkursų, olimpiadų dalyvis.
  7. Nominacija – METŲ ATRADIMAS – bendruomenės narys, nustebinęs savo veikla, talentu, intelektu.

Gimnazijos Taryba