PradžiaErasmus+Susitikimai

Susitikimai

Pirmasis „ERASMUS+“ projekto dalyvių susitikimas įvyko Rumunijoje, Resita mieste. Projekto dalyviai dalijosi savo šalių patirtimi. Mūsų gimnazijos patirtis  sudomino  kolegas, sulaukėme daug klausimų apie tai, kaip yra dirbama su mokiniais, kaip vyksta ugdymas karjerai.

Antrasis susitikimas vyko Lenkijoje, Sucha Beskidzka miestelyje. Čia buvo aptariamos atliktos mokinių apklausos apie jų gebėjimus, pasirinkimus, lyginama skirtingų šalių patirtis. Po šio susitikimo buvo išleista knyga CAREER ORIENTATION - BEST PRACTICES ACROSS EUROPE (Karjeros planavimas – geriausia patirtis Europoje), išversta į prancūzų ir vokiečių kalbas. Be to,  vyko susitikimai su miesto vidurinės mokyklos, Ekologijos ir turizmo universiteto bendruomenėmis. Šeimininkų svetingumo dėka, lankėmės Krokuvoje ir Zakopanėje.

2015 metų rugsėjo mėnesį projekto partneriai viešėjo  mūsų gimnazijoje Utenoje, aptarė aktualius projekto organizacinius reikalus, dalyvavo įvairiose veiklose. Juos sužavėjo draugiški gimnazijos mokiniai ir mokytojai, šiltas priėmimas Utenos rajono savivaldybėje, nuostabi Lietuvos gamta.

Tų pačių metų lapkričio pabaigoje–gruodžio pradžioje projekto dalyvių susitikimas įvyko Italijoje, Triggiano mieste. Susitikimo metu buvo aptartas aplanko (portfolio) turinys, teikiamos  ir svarstomos metodikos.

2016 metų balandžio mėnesio pabaigoje grupė „Saulės“ atstovų vyko į baigiamąjį susitikimą Turkijoje, Stambulo miesto Necip Fazil Kisakurek Mesleki Ve Teknik Anadolu technikos mokykloje. Čia visos šalys dalyvės pristatė savo vizijas baigiamajai mokomajai medžiagai ugdymo procesui.

• Lenkija0
  • Lenkija2