.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba

2022-01-18

Gimnazistai lankėsi Utenos kolegijos medicinos fakultete

Sausio 12 dieną gimnazistai lankėsi Utenos kolegijos medicinos fakultete. Juos lektorė Virgina Rudėnienė supažindino su medicinos fakulteto studijų programomis, stojimo sąlygomis ir praktinių darbų laboratorijomis. Po susitikimo kiekvienas mokinys galėjo apmąstyti savo būsimą studijų kryptį.

Skaityti daugiau...

2020-10-01

Kastu.lt informuoja

Dėl pandemijos pasikeitė mūsų kasdieniai įpročiai – pamokos kurį laiką vyko iš namų, neįvyko daugybė renginių, krepšinio varžybų… Pasikeitė begalė dalykų! Tačiau tai dar ne viskas... Prognozuojama, kad šiemet neįvyks didžiosios studijų parodos, kurių taip laukė moksleiviai bei mokytojai. Tačiau, organizacija „Kastu International“, reaguodami į pasikeitusią situaciją, nusprendė studijų parodą perkelti į tavo telefoną, planšetę ir kompiuterį bei studijų parodą padaryti nuotoliniu būdu. 

Pristatau Tau studijų užsienyje parodą „Go!Study“, kuri įvyks spalio 28-29 dienomis. Parodos metu galėsi susipažinti bei pabendrauti su universitetais iš visos Europos – taip pat, kaip įprastų parodų metu, tik saugiai iš namų. Paroda yra nemokama.

Sudalyvauti šioje parodoje išties paprasta – tereikia išsirinkti universitetus, su kuriais nori pabendrauti, ir užsiregistruoti į parodą. Kelios dienos prieš parodą, į savo elektroninį paštą gausi nuorodą, per kurią prisijungęs(-usi) parodos dieną galėsi pabendrauti su norimu universitetu patogiai iš namų! Visą parodoje dalyvaujančių universitetų sąrašą rasi čia: www.kastu.lt/paroda

P. S. Jei tave domina konkreti studijų programa ir nežinai, kurį universitetą rinktis – susisiek Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir tikrai tau patarsime!


2020-09-24

Informacija vyresnių klasių mokiniams

Kalba.lt organizuoja visus metus truksiantį webinarų ciklą apie karjeros pasirinkimus, tarptautinius egzaminus, studijas užsienyje, studentų sėkmės istorijas ir t.t. Webinarų programa bus nuolat pildoma.


2020-02-04

Lankėsi atstovai iš Pasieniečių mokyklos

Gimnazijoje lankėsi atstovai iš Pasieniečių mokyklos. Mokiniai susipažino su stojimo sąlygomis į šią mokyklą, mokymosi programomis, įsidarbinimo galimybėmis. Kinologas papasakojo apie savo profesiją ir šunų dresūrą. Susitikimas su pasieniečiais – galimybė apmąstyti savo karjerą.

Skaityti daugiau...

2019-09-27

„Kastu“ organizacijos atstovė pristatė studijas užsienio šalyse

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje lankėsi „Kastu“ organizacijos atstovė ir pristatė studijas užsienio šalyse. Gimnazistai sužinojo, kaip vyksta stojimai į aukštąsias užsienio mokyklas, kokią programą studijuoti, kodėl verta rinktis Kastu, kaip pildyti stojimo anketą, kokie dokumentai reikalingi ir iki kada siųsti anketą.

Skaityti daugiau...

2019-04-19

„Karjeros planavimo“ renginys

Trečiadienį antrų klasių mokiniams vyko „Karjeros planavimo“ renginys. Gimnazijoje lankėsi Utenos jaunimo užimtumo tarnybos specialistė A.S.Malinauskienė. Mokiniai sužinojo, kaip reikėtų planuoti savo karjerą, kokios šiuo metu paklausios specialybės Utenoje ir Lietuvoje. Susipažino su numatomomis ateities profesijomis pasaulyje.

Skaityti daugiau...

2019-04-11

Karjeros mokymai: ,,Profesijų laboratorija“

Trečiadienį 3B klasės mokiniai dalyvavo Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto renginyje „Profesijų laboratorija“. Fakulteto dėstytojai ir studentai pristatė dvi populiariausias fakulteto specialybes: maisto technologo ir automatinio valdymo sistemų specialisto. Mokiniams buvo įdomu stebėti, kaip studentai mokosi, atlieka laboratorinius bandymus. Studentai papasakojo apie Erasmus programas, aktyvią studentų veiklą ir kas juos motyvuoja mokytis Utenos kolegijoje. Dėkojame Audronei Paulėnienei, kuri tarpininkavo, organizuojant šiuos karjeros mokymus.

Skaityti daugiau...

2019-03-18

Buvę gimnazistai pristatė savo studijas

Su trečių klasių gimnazistais susitiko buvę mokiniai Ernestas Žvinys ir Mintautas Musteikis. Šiuo metu jie studijuoja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Studentai pristatė akademijos studijų programas ir papasakojo apie kariūnų kasdienybę.

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 5

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...

Pamokų laikas

1 pamoka: 800 - 845
2 pamoka: 855 - 940
3 pamoka: 955 - 1040
4 pamoka: 1100 - 1145
5 pamoka: 1210 - 1255
6 pamoka: 1310 - 1355
7 pamoka: 1405 - 1450
8 pamoka: 1500 - 1545
Orai Utenoje

© 2022 Utenos „Saulės“ gimnazija