.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba

2020-02-04

Lankėsi atstovai iš Pasieniečių mokyklos

Gimnazijoje lankėsi atstovai iš Pasieniečių mokyklos. Mokiniai susipažino su stojimo sąlygomis į šią mokyklą, mokymosi programomis, įsidarbinimo galimybėmis. Kinologas papasakojo apie savo profesiją ir šunų dresūrą. Susitikimas su pasieniečiais – galimybė apmąstyti savo karjerą.

Skaityti daugiau...

2019-09-27

„Kastu“ organizacijos atstovė pristatė studijas užsienio šalyse

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje lankėsi „Kastu“ organizacijos atstovė ir pristatė studijas užsienio šalyse. Gimnazistai sužinojo, kaip vyksta stojimai į aukštąsias užsienio mokyklas, kokią programą studijuoti, kodėl verta rinktis Kastu, kaip pildyti stojimo anketą, kokie dokumentai reikalingi ir iki kada siųsti anketą.

Skaityti daugiau...

2019-04-19

„Karjeros planavimo“ renginys

Trečiadienį antrų klasių mokiniams vyko „Karjeros planavimo“ renginys. Gimnazijoje lankėsi Utenos jaunimo užimtumo tarnybos specialistė A.S.Malinauskienė. Mokiniai sužinojo, kaip reikėtų planuoti savo karjerą, kokios šiuo metu paklausios specialybės Utenoje ir Lietuvoje. Susipažino su numatomomis ateities profesijomis pasaulyje.

Skaityti daugiau...

2019-04-11

Karjeros mokymai: ,,Profesijų laboratorija“

Trečiadienį 3B klasės mokiniai dalyvavo Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto renginyje „Profesijų laboratorija“. Fakulteto dėstytojai ir studentai pristatė dvi populiariausias fakulteto specialybes: maisto technologo ir automatinio valdymo sistemų specialisto. Mokiniams buvo įdomu stebėti, kaip studentai mokosi, atlieka laboratorinius bandymus. Studentai papasakojo apie Erasmus programas, aktyvią studentų veiklą ir kas juos motyvuoja mokytis Utenos kolegijoje. Dėkojame Audronei Paulėnienei, kuri tarpininkavo, organizuojant šiuos karjeros mokymus.

Skaityti daugiau...

2019-03-18

Buvę gimnazistai pristatė savo studijas

Su trečių klasių gimnazistais susitiko buvę mokiniai Ernestas Žvinys ir Mintautas Musteikis. Šiuo metu jie studijuoja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Studentai pristatė akademijos studijų programas ir papasakojo apie kariūnų kasdienybę.

Skaityti daugiau...

2019-03-08


2019-03-08

Studijų ir karjeros mugė

2019 m. kovo 28 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla organizuoja vienuoliktą studijų ir karjeros mugę „AŠ EINU TEN, KUR MAN ĮDOMU – SĖKMĖS KELIU“ (daugiau informacijos).


2019-03-08

Gimnazijoje lankėsi lektorė Virgina Rudėnienė

Gimnazijoje lankėsi Utenos kolegijos burnos ir dantų priežiūros katedros lektorė Virgina Rudėnienė. Gimnazistai susipažino su biomedicinos srities studijų programomis, stojimo sąlygomis ir įdarbinimo galimybėmis.

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 5

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...
DĖMESIO!!!
! Būsimas gimnaziste,

nuo gegužės 4 dienos prasideda priėmimo prašymų teikimas ateinantiems mokslo metams. 
Jei galvoji mokytis „Saulės“ gimnazijoje, tėvų užpildytą priėmimo prašymą siųsk el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

!! Priėmimo į gimnaziją tvarka.

!!! Priėmimo prašymas.

Orai Utenoje

© 2019 Utenos „Saulės“ gimnazija