.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba
PradžiaLaikraštis „Langas“Nuomonėslangas-nuomones-2021-12-19(01)

Prašymai Kalėdų Seniui

Jei būčiau Kalėdų Senis, tai gimnazijai dovanočiau naujų informatyvių knygų. Senos knygos – pilnos senų pažiūrų, o iš naujų mokiniams būtų įdomiau mokytis, net ir mokytojai išmoktų kažką nauja. Mindaugas, 3a

Aš paprašyčiau, kad Kalėdų Senis padovanotų gimnazijai Dienos centrą. Jame galėtų praleisti laiką tie mokiniai, kurie neturi kur būti po pamokų. Jie bendrautų su draugais, žaistų stalo bei kompiuterinius žaidimus, vyktų kitos įdomios veiklos. Gabrielė, 3a

Sutikęs Kalėdų Senį pasiūlyčiau padaryti labai mažą stebuklą – kad žiemą nebūtų slidūs gimnazijos laiptai. Šarūnas, 3a

Prašyčiau Kalėdų Senuko šiek tiek lėšų... Reikia sutvarkyti kelią į gimnazijos kiemą ir parkavimo vietas. Manau, kad tai net pagerintų gimnazijos įvaizdį. Ramūnas, 3a

Paprašyčiau, kad Kalėdų Senis padėtų papuošti didelę natūralią eglę, augančią gimnazijos kieme. Ji sukurtų kalėdinę nuotaiką, o tai, manau, padėtų mokiniams energingiau kibti į mokslus, gauti geresnius pažymius. Simona, 3a

Šiais metais aš ir visa „Saulės“ bendruomenė buvome geri. O kad šventinė nuotaika išliktų puiki, noriu paprašyti kelių dovanėlių. Pirmiausia, mūsų gimnazijos aikštelė „labai prašosi duobių taisymo“, nes gražieji mokinių ir mokytojų automobiliai, kratydamiesi per duobutes, verkia. Taip pat pavargusioms nuo mokslo galvelėms ilgosios pertraukos metu labai pagelbėtų skani ir šilta kava, todėl kavos aparatas ir mokiniams būtų puiki išeitis. Kalėdų seneli, visiems mūsų gimnazijos darbuotojams ir mokiniams norėčiau, kad padovanotum sveikatos ir jaukių Šventų Kalėdų. Linkėjimai nuo 4a klasės mokinės Benos

Jei turėčiau galimybę, paprašyčiau Kalėdų Senio įsimintinų akimirkų. Juk tai pati geriausia dovana išmintingam žmogui, nes jis kaupia tas akimirkas ir džiaugiasi jomis visą gyvenimą. Daiktai šiais laikais mažiausiai turėtų būti svarbūs, nes be įsimintinų akimirkų šis pasaulis būtų nudažytas pilkomis spalvomis, o tai mums tikrai neteiktų laimės. Gabija, 4a

Šiais metais „Saulės“ gimnazijos mokiniai ir mokytojai įdėjo daug pastangų mokydamiesi ir mokydami, dėl to norėčiau paprašyti tavęs, Kalėdų Seni, kad padovanotum šiai mokyklai daug motyvacijos, geležinės kantrybės, gerumo ir pratęstum spindesio atsargas, nes šie dalykai ypač svarbūs mokyklai. Laura, 4a

Mano prašymas gal ir ne visai realus, bet aš tikiu, kad gal Tu ir galėtum padėti. Šie metai man yra paskutiniai. Žinodama visą situaciją šalyje, labai norėčiau, kad šiuos mokslo metus pabaigčiau su savo bendraklasiais ir mokytojais bendraudama gyvai, o ne per kompiuterio ekraną. Goda J., 4a

Susitikusi Kalėdų Senį „Saulės“ gimnazijai paprašyčiau daugiau renginių, šilto bendravimo vieniems su kitais ir kuo daugiau linksmų akimirkų. Šiltas bendravimas tiesiog būtinas, nes mokysimės čia dar ketverius metus, tad visiems būtų smagiau sutarti. O ir kai lauke šalta, viduje šiluma tikrai niekam nepakenks. Juk Saulė turi šviesti visiems ir visada. Raminta, 1a

Kalėdų Seneli, norėčiau Tavęs paprašyti, kad padėtum mums visiems geriau susibendrauti ir nelikti abejingiems vieni kitiems bėdoje. Prašau, padėk mums labiau klausyti mokytojų ir jiems padėti, jei to paprašo, arba, kai neprašo, patiems pasisiūlyti. Juk taip gera daryti stebuklus. Tiesa? Rugilė, 4a

Kalėdų Senio prašyčiau, jog visi, kurie gyvena užmiestyje ir turi teises vairuoti, gautų po automobilį, nes žiemą daug mokinių, gyvenančių užmiestyje, turi problemų dėl transporto ir ne visada gali atvykti į gimnaziją. Rapolas, 4a

Sveikas, Kalėdų Seni. Noriu tavęs paprašyti visos mokyklos vardu, kad atnaujintum parketą sporto salėje. Dabartinis parketas yra slidus, nublukęs ir netinkamas sportuoti, bėgant galima paslysti ir susižeisti. Padėk išvengti traumų ir suteik galimybę kokybiškai sportuoti. Tikiuosi, išgirsi mano prašymą. Lukas, 4c

Norėčiau paprašyti, kad Kalėdų Senis visai gimnazijos bendruomenei atneštų daugiau šypsenų ir kuo mažiau pykčio. Ir kad gimnazijos Saulė galėtų mus sušildyti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Ugnė, 4c

Jeigu aš sutikčiau Kalėdų Senelį, jo paprašyčiau ,,Saulės” gimnazijai padovanoti pamokų, per kurias būtų galima labiau pažinti mokytojus, klasės draugus ar visos mokyklos mokinius. Manau, per karantiną mes daug ką praradome bendraudami tik per kompiuterio ekraną, o gimnazijoje būsime nebeilgai - tik 2 metus. Tai yra labai trumpas laiko tarpas, o būtent čia sutinkame daug įvairių asmenybių. Tai suteiktų artumo, jaukumo, įdomumo pažįstant skirtingus žmones. Mes nebemokame bendrauti, o tai yra labai svarbu, kad žmogus galėtų morališkai augti, nesijaustų vienišas, susirastų bendraminčių ar draugų, Aš manau, kad tai būtų šauni dovana! Samanta, 2a

Kalėdų Seni, padaryk taip, kad gimnazijos valgykloje būtų didesnės maisto porcijos. Jos mažos, noriu didesnių, nes labai skanu. Dar labai noriu, kad valgykloje būtų gaminama daugiau lietuviškų patiekalų. O mėsos patiekalai turi būti didžiausi. Gali pakeisti meniu? Aurimas, 2a

Aš sutikusi Kalėdų Senelį jo paprašyčiau Utenos „Saulės“ gimnazijai tokios labai keistos ir gana neįprastos dovanos. Norėčiau, kad jis į mokyklą atneštų kalėdinį džiaugsmą, laimę ir šypsenas visų veiduose. Noriu pamatyti, kaip visi džiaugiasi net mažiausia smulkmenėle. Noriu, kad visi pamatytų, kaip mūsų gimnazija švyti savo šypsenomis bei džiaugsmu. Noriu, kad visi būtų malonūs vieni kitiems ir nepaliktų nei vieno atokioje vietoje liūdėti, nes kalėdinis laikas yra svarbus kiekvienam iš mūsų ir negalima likti vienam. Manau, kad tai būtų nuostabiausia dovana šiai gimnazijai. Ir man daugiau nieko netrūktų šioje mokykloje. Jonė, 2a

Kalėdų Senio paprašyčiau ne knygų, kėdžių ar suolų savo gimnazijai. Manau, šiais laikais ir taip daug daiktų turime. Visi mes dažnai pamirštame tikrąją Kalėdų prasmę. Parduotuvių lentynos nukrautos blizgančiais, akį traukiančiais niekučiais. Kalėdų Senio aš paprašyčiau bendradarbiavimo, visuomeniškumo, draugystės jausmo tarp sauliečių. Nors dauguma mokinių turi šias savybes, tačiau taip elgiasi ne visi. Šios dovanos mus, jaunus žmones, padarytų stipresnius dvasiškai. Juk bendravimas yra gražios ir stiprios draugystės pamatas. Jei tokias vertingas dovanas gautume per šias Kalėdas, tai tikrai mums būtų pačios gražiausios šventės. Eva, 2a

Ko paprašyčiau Kalėdų Senio, jei netikėtai sutikčiau? Visų pirma, nesibaigiančios kantrybės mokiniams (mokytojai tai jos turi jau dešimčiai metų į priekį). Dar gal Kalėdų Senis pažiūrėtų, kas ten yra „su kanalizacija“, padėtų su(si)tvarkyti? Pagaliau, prašyčiau pačių skaniausių, jau uždraustų bandelių su „rududu“ – legalizuokit jas. Kalėdų Seneli, nenuvilk! Arnas, 4b

Kalėdų Seneli, gal gali atnešti dovanų lapų pūtiklį (rinkiklį) ir sniego valymo aparatą gimnazijos darbininkams, kad taip nepavargtų. Ačiū. Dominykas, 4b

Jei sutikčiau Kalėdų Senelį, tai prašyčiau… Pirma, tegul būna lengvesnės mokymosi programos, nes kuo toliau, tuo sunkiau mokytis. Antra, atnaujinkite gimnazijos sporto salę. Trečia, suorganizuokite daugiau susitikimų su žmonėmis, kurie yra jaunimo autoritetai. Kotryna, 4b

Jeigu kažkada kažkur sutiksiu Kalėdų Senelį, tai mano norai būtų susiję su „Saulės“ gimnazija. Pirmas noras, kad mokinių pažymiai pagerėtų. Antras noras, kad gimnazijoje būtų protingesnių mokinių. Trečias noras, jau paskutinis, kad gimnazijoje būtų dar daugiau mokytojų. Labai tikiuosi jį susitikti nors prieš mokyklos baigimą. Laurynas, 4b

Jei sutikčiau Kalėdų Senelį šiais metais, tai paprašyčiau padovanoti mano gimnazijai daugiau artumo tarp mokinių, mokytojų bei kitų darbuotojų. Bet dovanų reikia ir materialinių – padovanokit daugiau šilto vandens. Aistė, 4b

Šiais metais Kalėdų Senio prašysiu, kad „Saulės“ gimnazija niekada nenustotų gyvuoti ir šviesti, kad darbas čia visada vyktų, o mokinių patirtis ir žinios, įgytos šioje mokykloje, taptų neįkainojamos. Urtė, 4b

Jei sutikčiau Kalėdų Senelį, „Saulei“ prašyčiau spalvų.
Kad kiekvieną dienelę vaikai negyventų tik niūrumu.
Spalvos įneštų gyvumo, juoko ir šypsenų.
Jei sutiktum Kalėdų Senelį, ko paprašytum Tu?
Gerda, 4b

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...

Pamokų laikas

1 pamoka: 800 - 845
2 pamoka: 855 - 940
3 pamoka: 955 - 1040
4 pamoka: 1100 - 1145
5 pamoka: 1210 - 1255
6 pamoka: 1310 - 1355
7 pamoka: 1405 - 1450
8 pamoka: 1500 - 1545
Orai Utenoje

© 2022 Utenos „Saulės“ gimnazija