PradžiaLaikraštis „Langas“Nuomonėslangas-nuomonės-2021-10-11(01)

Pirmokų minčių lietus po krikštynų

Geriausią įspūdį paliko tai, kad visi buvo labai draugiški ir vieni kitiems padėjo, auklėtoja buvo nuostabios nuotaikos, kad visi veikėme komandiškai. Ji buvo labai laiminga dėl mūsų.

Įdomiausia buvo, kai mes pasiklydom ir nežinojom, į kurią pusę eiti.

Išvyka buvo labai įdomi. Grožėjomės vietos gamta, pagerinome geografijos žinias.

Supratau, kad mūsų klasė draugiška, nes kita komanda mums padėjo, kai mes buvom pasiklydę.

Truputėlį nuliūdome, kad neužėmėm pirmos vietos, tačiau dabar esu tikras gimnazistas ir tuo džiaugiuosi.

Manau, išvyka dar labiau padėjau didžiuotis savo klase, nes mūsų klasė užėmė pirmąsias vietas. Tai mane labai nudžiugino.

Supratau, kad mūsų auklėtoja labai rūpestinga, tikrai gera.

Išvykos metu jaučiausi gerai, buvau užsidegusi atlikti užduotis, noriai dalyvavau. Su draugėmis linksmai paleidome laiką, išmokome padėti viena kitai, visą laiką kalbėjomės, bendravome.

Išgirdęs, ką mums reiks daryti, buvau susidomėjęs, bet pamačius, koks mažas žemėlapis, mano džiaugsmas dingo.

Šioje išvykoje didžiausią įspūdį paliko visų draugiškumas, bendradarbiavimas, vieningumas ir šios mokyklos pastangos dėl mūsų.

Tvyrojo gera nuotaika, juokas, na, ir kartais jaudulys.

Vėliavėlių ieškojimas ir pastangos pagal žemėlapį susiorientuoti padėjo sustiprinti mūsų ryšį bei labiau pažinti vieniems kitus.

Buvo labai smagu, nes važiavome dviejų aukštų autobusu, kai kas net pirmą kartą.

Nespėjau, pramiegojau...buvo gana liūdna, nes tokia šventė būna tik vieną kartą.

Norėčiau, kad būtų daugiau tokių išvykų. Kadangi esu gamtos mylėtoja, tai viskas buvo nuostabu: draugai, grynas oras, vėjas, paukščiai. Tobuliausias laikas!

Klausiate, kaip jaučiuosi po krikštynų? Jaučiuosi puikiai, nes pagaliau esu tikras gimnazistas.

Jaučiuosi gerai, nes patyriau bendravimo džiaugsmą, pramokau komandiškai dirbti, pasitikėti kitais.

Labai sunku suvokti, kad jau esu gimnazistė, nes, atrodo, taip neseniai buvau mažytė. Dabar jaučiuosi kitaip. Atrodo, kad suaugau ir pradėjau viską labiau suprasti.

Gal atrodo, kad tos „ale” krikštynos nieko nekeičia, tačiau dabar klasėje jaučiamės artimesni vienas kitam ir auklėtojai. Tikiuosi, kad viskas bus kuo toliau, tuo geriau, visi liksime kaip viena didelė komanda.

Gimnazijoje jaučiuosi labai gerai, atrodo, jog žengiau žingsnį į kitą pasaulį, kur yra savos taisyklės, kiti mokytojai. Čia nebe progimnazija, ir reikia mokytis. Juk pabaigę gimnaziją žengsime į gyvenimą.

Šioje mokykloje man patinka, nes susiradau draugų, kitoje mokykloje jų neturėjau.

Patinka, kad mokyklos stadione yra žaidimų aikštelė, į kurią per pertrauką einam pažaisti.

Man patinka šioje mokykloje, nes yra kameros, kurios mus apsaugo nuo blogai besielgiančių vaikų.

Man labai gražiai atrodo medžiai prie mokyklos, tokie spalvingi, kad akys žiba.

Jaučiuosi gimnazijoje gerai, nes mokytojai supratingi, geri.

Jaučiuosi bent kol kas puikiai, nes čia geriau sekasi mokslai ir visiškai netikėtai tapau klasės seniūnu.

Atrodo, gimnazijoje viskas kitaip, čia esame labiau subrendę, rimtesni. Manau, taip ir jaučiuosi ir esu laiminga.