PradžiaLaikraštis „Langas“Gimnazijos aktualijosLangas - Gimnazijos aktualijos 2019-11-18(01)

Pirmoji „Saulės“ gimnazijos gimtadienio diena

Pirmadienį gimtadienis prasidėjo įspūdingomis „Saulės“ gimnazijos „Juventus“ lygos krepšinio varžybomis. Jose dalyvavo dvi komandos. Pirma komanda „Šarlatanai“, sudaryta iš pirmų-dvyliktų klasių mokinių (A. Leika, A. Gulijevas, N. Balžekas, P. Juodka, D. Jurkaitis, G. Gadliauskas, S. Pašakarnis, D. Povilėnas). Jos kapitonas G. Gadliauskas. Antra komanda „Krupnikai“, sudaryta iš antrų-trečių klasių mokinių (D.Baliukevičius, L. Lukošaitis, K. Laurinavičius, A. Navikas, M. Petrauskas, M, Vaitkevičius, A. Nuobara, D. Loginovas, K. Zdanauskas, A. Padkočiūnas, K. Mierkys, K. Maldauskas). Komandos kapitonas Lukas Lukošaitis. Varžybas, kurioms profesionaliai teisėjavo „Juventus“ lygos teisėjai, laimėjo „Krupnikų“ komanda rezultatu 75:71. Kūno kultūros mokytoja A. Katilienė vertindama varžybas teigė, kad komandos savo galimybėmis buvo apylygės, tai rodo ir rezultatas, bet apgailestavo, kad tikrai žaisti pradėjo tik trečiame ir ketvirtame kėliniuose. Jie tikrai buvo kovingi. Kaip aktyviausius ir rezultatyviausius žaidėjus mokytoja išskyrė K. Zdanauską, K. Maldauską, D. Loginovą, G. Gadliauską, S. Pašakarnį, P. Juodką. Nepaisant rezultato, varžybos baigėsi draugiškai ir abi komandos buvo apdovanotos.

Po varžybų jaunuosius krepšininkus kalbino Aistė Astrauskaitė ir Dovilė Raketytė, 2b klasė

– Kaip vertinate „Juventus“ krepšinio sportininkus, žaidėjus?

Justinas Nikitinas, „Juventus“ krepšinio lygos teisėjas, taip pat valdybos narys: Na, sportininkas sportininkui nelygus, tikrai matosi perspektyvių krepšininkų. Jaunimas noriai laksto, užsiima sportine veikla.

– Kaip sekėsi žaisti? Koks tavo komandos indėlis?

Simonas Pašakarnis (12a). Prastai. Nusileidom priešininkams, trūko susižaidimo su savo komandos žaidėjais. Manau, galėjome ir geriau.

– Kaip vertini krepšinio varžybas? Kaip sekėsi?

Karolis Maldauskas (2b). Varžybas vertinu gerai, bet sekėsi nelabai. Manau, pasistengę susitvarkysime (taip kalbėjo Karolis pasibaigus antram kėliniui).

Gustavas Gadliauskas (4b) – „Šarlatanų“ komandos kapitonas atsakė į keletą klausimų:

– Ką manai apie šias rungtynes?

Žaidimas buvo geras, tačiau suklydome keliose vietoje. Buvo stiprių priešininkų, tokių kaip Karolis Maldauskas ir Mangirdas Petrauskas

– Kokius geriausius žaidėjus išskirtum iš savo komandos?

Tai Simonas Pašakarnys, Paulius Juodka, aš gal kažkiek pasistengiau, bet, aišku, svarbiausia komanda.

– O kokie žaidėjai, tavo nuomone, geriausi priešininkų komandoje?

Manau, Mangirdas Petrauskas, Karolis Zdanauskas, jie tikrai neblogai žaidė ir jų pastangos matėsi.

– Kokia tavo nuomone apie varžybas?

Mindaugas Vaikutis (3b). Žiūrėdamas rungtynes abiejose komandose įžvelgiau pliusų ir minusų: abi komandos stengėsi dėl pergalės, kovojo. Mano nuomone, mėlynoji komanda yra labiau susižaidusi nei raudonoji. Joje nėra komandinio darbo, viskas vyksta individualiai.

Manfredas Vaitkevičius (2c), laimėjusios komandos žaidėjas, taip pat atsakė į keletą klausimų:

– Kas iš abiejų komandų žaidė geriausiai?

Aš (šypsodamas), ir Karolis Maldauskas. O iš kitos komandos Gustavas Gadliauskas, Simonas Pašakarnys.

– Kaip vertini šias krepšinio varžybas?

Gerai, gerai, gerai... Abi komandos stengėsi. Buvo daug pastangų ir, žinoma, prakaito.

– O ką manai apie save?

Apie save tai... daug prakaitavau ir tiek, stengiausi, bet, kaip norėjosi, nepavyko.

– Kiek pataikei, įmetei ?

Nulis, nežinau, taip išėjo. Draugai nelabai dalinosi kamuoliu...

– Ar reikalingos tokios varžybos

Žinoma, kasmet galėtų jos būti.

– Koks gėris šiose varžybose?

Toks ir gėris, visiems smagu ir linksma.

– Ir paskutinis klausimas. Kodėl patinka krepšinis?

Tai tikriausiai, kad nuo pat vaikystės pradėjau žaisti ir domėtis juo.

Dėkojame žaidėjams ir linkime sėkmės kitose varžybose!