.

Biudžetinė įstaiga. K. Ladygos g. 18, Utena
Telefonas: (8-389) 61328
el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas: 190181633
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Gimnazijos steigėjas: Utenos r. savivaldybės taryba
PradžiaNaujienosNaujienos 2015-08-27(01)

Mūsų gimnazija nuo 2001 metų yra asocijuota  UNESCO mokyklų grupės narė. Šiemet, ruošdamiesi naujiems mokslo metams, mūsų mokytojai pradėjo mokymąsi ir veiklas, susijusias su UNESCO ASPnet pasiekimų pripažinimo programa Lietuvoje. Pirmojo ciklo mokymus vedė Nerijus Kriaučiūnas, Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacijos konsultantas. Kas tai yra ir ko šia programa siekiama?

Mokykla –  tai vieta, kur mokiniai įgyja ne tik akademinių žinių ir įgūdžių, bet ir dalyvauja neformaliose veiklose, kurios atskleidžia žmogų kaip asmenybę. Mokinio mokymosi rezultatai nesunkiai pamatuojami ir juos atspindi jo pažymiai, mokyklos pabaigimo dokumentai ir pan. O kur įvertinimai už įvairią veiklą, įgytą kompetenciją? Ši pasiekimų pripažinimo programa ir siekia sukurti sistemą, kad kiekvieno žmogaus gebėjimai, nuopelnai tam tikrose gyvenimo srityse ne tik būtų matomi, bet ir pripažįstami kaip turimos kompetencijos  įrodymas. Visa tai grindžiama ženkliukų sistema: žmogus, atlikęs tam tikrus darbus, atsiskleidęs neformalioje srityje ir pan., gauna skaitmeninį ženkliuką, kaip savo darbų įrodymą. Svarbu tai, kad šiuos ženkliukus matys žmonės socialiniame tinkle, juos bus galima panaudoti ir pristatant save įvairioms organizacijoms. Taigi, atviri ženkliukai leidžia pripažinti besimokančiųjų žinias, gebėjimus, vertybines nuostatas bei pasiekimus įvairiuose mokymosi kontekstuose. Taip pat jie motyvuoja mokytis, išreikšti save.

Mūsų gimnazija per visus mokslo metus sieks įgyvendinti šią programą ir sukurti netradicinę mokinių skatinimo  sistemą.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://saule.utena.lm.lt/images/naujienos/2015-08-27-01

 

Paieška svetainėje„Saulės“ gimnazijos istorija.
Metai ir įvykiai.

Iš gimnazijos istorijos:

...Utenos „Saulės“ progimnazija pradėjo savo veiklą dar vokiečių okupacijos metais. Nežinia, koks būtų jos likimas, jei 1918 m. vasario 16-ąją nebūtų paskelbta Lietuvos nepriklausomybė...

Skaityti daugiau...
DĖMESIO!!!
! Būsimas gimnaziste,

nuo gegužės 4 dienos prasideda priėmimo prašymų teikimas ateinantiems mokslo metams. 
Jei galvoji mokytis „Saulės“ gimnazijoje, tėvų užpildytą priėmimo prašymą siųsk el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

!! Priėmimo į gimnaziją tvarka.

!!! Priėmimo prašymas.

Orai Utenoje

© 2019 Utenos „Saulės“ gimnazija