PradžiaNaujienosnaujienos 2022-10-12(01)

Rudeniui įsibėgėjus tęsiasi dviejų tarptautinių Erasmus+ projektų veiklos

Ramią spalio 10 dienos pavakarę nuotoliniu būdu susitiko Erasmus+ projekto “Nobody Will be Left Behind” partneriai. Aptarę rugsėjo mėnesio susitikimus, nuveiktus darbus, planavo mokymosi, mokymo, mobilumų veiklas (angl. LTTA) bei aptarė lapkričio mėnesį vyksiančio tarptautinio projekto susitikimo (angl. TPM 3) Italijoje programą. Nuotolinio susitikimo metu apžvelgti būsimi projekto intelektiniai bei kiti produktai (kai kuriuos galite matyti nuotraukose). Pasidalinta iššūkiais, džiaugsmais, namų darbais ir nuspręsta vėl susitikti po savaitės. O šiuo metu iki susitikimo vyksta modulių vertimas, Europos jaunimo ir kultūros klubo veiklos.

Norime pasidžiaugti, kad mūsų pirmokai, ypač 1a klasės mokinės Justė Bernotaitė, Kamilė Navickaitė bei Paulina Jackevičiūtė aktyviai įsitraukė į tarptautinę projektinę veiklą ir rengia pranešimus Erasmus+ projekto “Let Us bring Europe Together for Heritage” būsimoms mobilumo veikloms lapkričio 14-18 dienomis mūsų gimnazijoje. Tema: kultūrinis ir gamtos paveldas kaip verslo šaltinis.

Šiuo metu Utenos „Saulės“ gimnazijoje vykdomi du tarptautiniai Erasmus+projektai yra orientuoti į skirtingas tikslines grupes: mokytojus ir mokinius, vietinių bendruomenių narius, projekto partnerių šalis (Turkija, Norvegija, Šiaurės Airija, Italija, Švedija, Islandija ir, žinoma, Lietuva) bei visą Europą. Neabejojame, kad dalyvavimas Erasmus+ programos projektuose jau turi ir dar turės pastebimą poveikį ne tik tiesiogiai projekte dalyvaujančioms institucijoms, rajono bendruomenei, bet ir visai Europai.

Norėdami sužinoti daugiau apie ruošiamą medžiagą ar praplėsti akiratį pilietiškumo tema, sekite mūsų FB paskyrą, net ir „patiktukas“ labai mus padrąsintų https://www.facebook.com/profile.php?id=100076613801325

Parengė anglų k. mokytoja Alma Palskienė