PradžiaNaujienosnaujienos 2022-03-22(02)

Antrasis šį mėnesį tarptautinio Erasmus+ projekto “Nobody Will Be Left Behind” partnerių susitikimas

Kovo 21 dienos pavakarę, Tonia (Šiaurės Airija), Bilgay, Berkay (Turkija), Emre (Norvegija) ir Alma (Lietuva) nuotoliniu būdu susitiko aptarti bendrai vykdomo tarptautinio Erasmus+ projekto “Nobody Will Be Left Behind”. Projekto partneriai dirba jaunimo ir jų šeimų naudai kurdami pilietiškumo modulius, kurių pagalba mokiniai, studentai, jų draugų ratas ir šeima pagilins socialines, kultūrines, skaitmenines, demokratines ir aplinkosaugos žinias bei pritaikys jas savo asmeniniuose ir/ar profesiniuose gyvenimuose.

Balandžio viduryje vyks antrasis dviejų dienų tarptautinis projekto susitikimas nuotoliniu būdu. Mūsų mokykla yra atsakinga už jo organizavimą. Šio susitikimo metu bus aptariami kuriamos pilietiškumo programos klausimai: projekto vadyba, ataskaitos, sklaida, projekto vertinimo įrankiai ir įgyvendinimo kokybė.

„Saulės“ mokiny, laukdamas šio darbo rezultatų, išlik pilietišku: aktyviai ir atsakingai dalyvauk mokyklos, vietos bendruomenės ir visuomenės gyvenime. Tik pats aktyviai dalyvaudamas pilietinės bendruomenės gyvenime išsiugdysi praktinius atsakingo pilietinio dalyvavimo gebėjimus.

Alma Palskienė
Anglų kalbos mokytoja