PradžiaNaujienosnaujienos 2021-12-03(01)

Erasmus+ projektų nuotolinės veiklos ir artėjantys mobilumai Islandijoje

Erasmus+ projektų nuotolinės ir kontaktinės veiklos tęsiasi, todėl pirmą žiemos pavakarę nuotoliniu būdu susirinko projekto “Nobody Will Be Left Behind” partneriai iš Jungtinės Karalystės, Norvegijos ir Turkijos. Šį kartą italų ir vienos Turkijos mokyklos atstovai nedalyvavo dėl ligos, tad tikimės, kad gruodžio 15d. jau susitiksime visi, nors ir nuotoliniu būdu, ir toliau planuosime ateities veiklas. Susitikimo metu aptartas ankstesnis susitikimas, jame iškelti tikslai ir įvardinti pasiekimai. Projekto koordinatorė Laura ir jos komanda pristatė parengtus ES piliečio švietimo modulio šablonus bei apklausas, skirtas mokiniams ir mokytojams. Dabar apklausas pradėsime versti į savo gimtąją kalbą, o jas paruošus, prieš pradedant švietėjišką veiklą apie ES mokyklose, 50 mokinių (14-18 metų amžiaus) ir 10 mokytojų kiekvienoje švietimo įstaigoje, dalyvanjančioje šiame projekte, užpildys anketas, kurioje atsispindės respondentų esamos žinios apie ES piliečius, jų teises, pareigas, patirtis, t.t. O baigus projektinę veiklą vėl bus atliekamos apklausos po pilotinių modulių mokymo apie ES demokratišką, socialiai aktyvų, gyvenantį skaitmenizuotame pasaulyje, puoselėjantį kultūrą ir aplinką, žmogų. Tikimės, kad tuomet žinių bagažas bus papilnėjęs.

Na, o Erasmus+ projekto “Let US Bring Europe Together For Heritage” komanda jau kraunasi lagaminus ir sekmadienį (gruodžio 5d.) iškeliauja į Islandiją. Lauksime mokytojų Giedrės Š.K, Živilės K., Audronės M., Auksės Š. ir Jolitos Š. sugrįžtant su šypsenom veiduose ir papildomu žinių bagažu. Ačiū, kad garsinate mūsų šalį ir mūsų gimnaziją už Lietuvos ribų.