PradžiaNaujienosnaujienos 2018-10-08(01)

2018 M. SPALIO 10 DIENA

KANDIDATAI:

KAMILĖ IVANAUSKAITĖ

Esu Kamilė Ivanauskaitė, 2C klasės mokinė. Mokausi gimnazijoje nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Domiuosi daile, muzika, šokiu. Nuo 9 klasės šoku TANDEMUS grupėje, dalyvauju tarptautiniame projekte Nordplus, labai mėgstu gamtą ir keliones. Devintoje klasėje buvau išrinkta klasės seniūne ir Mokinių tarybos nare. Visada domėjausi gimnazijos gyvenimu. Būdama gimnazijos savivaldoje susipažinau su jos veikla ir įgijau patirties. Mano tikslas suburti kuo stipresnę komandą, kuri padėtų spręsti visų gimnazijos mokinių problemas, bendradarbiautų su klasėmis ruošdama renginius, kurtų puikų „Saulės“ gimnazijos įvaizdį Utenos mieste.

Kandidatė į gimnazijos Mokinių tarybos prezidentus

Kamilė Ivanauskaitė

MARTYNAS VITAS

Aš Martynas Vitas. Mokausi 1B klasėje. Patinka sportas, ypač beisbolas, taip pat muzika, kompiuteriniai žaidimai, domiuosi informacinėmis technologijomis, kartais pavyksta ir kompiuterį sutaisyti.

Mokydamasis Aukštakalnio progimnazijoje, dalyvavau Mokinių tarybos veikloje. Man visada rūpėjo mokinių interesai, nes esu teisybės ieškotojas. Mano svarbiausia vertybė gyvenime – padėti žmonėms. Esu rimtas, draugiškas, linksmas, visada siekiu savo tikslo. Jeigu mane išrinks gimnazijos Mokinių tarybos prezidentu, pažadu nenuvilti ir atsakingai atlikti patikėtas pareigas.

Kandidatas į gimnazijos Mokinių tarybos prezidentus

Martynas Vitas